GRACE´N´GLAMOUR VIII – předvánoční setkání s českými návrháři [pozvánka]

PO ČEM ŽENY TOUŽÍ ..NEJEN O VÁNOCÍCH *-*))

Poslední listopadový víkend se v prostorách Novoměstské radnice odehraje již osmá edice prodejní výstavy Grace´n´Glamour. Oblíbená módní událost, která se soustředí výhradně na českou autorskou módu, tentokrát představí 20značek. Prezentované oděvy, šperky a další doplňky si budete moci nejen prohlédnout, ale také vyzkoušet a na místě rovnou zakoupit, a to od samotných návrhářů, kteří budou po celý den přítomni!

grace n glamour 4 mandarin oriental yana thal saty reportaz jan burgert fotografieUž teď se na vás těší: 27jewelry, Alena Heinrichová, Alexandra Dětinská, Beliére, Elisha, Jana Minaříková, LabutDesign, Marie Bernotová, Mju., NoDress, Nikola Zezulová, Nomio, Nora Lee, Sylvie Majerová, Šárka Moravová, Tomáš Holub, Veronika Bijok, Zuzana Lešák Černá a Zuzana Studenovská. Speciálním tipem DONELLE jsou pak spirituální šperky značky MOOYYY, jejíž hlavním poznávacím materiálem je Rudraksha (“Boží slzy”) – semínko posvátného, věčně zeleného stromu, který od nepaměti uctívají nejen hinduisté a buddhisté; za zmínku stojí zejména Chakra Collection – čakrální náhrdelníky s tímto půvabným semínkem. MOOYYY, která kromě Rudrakshy umně zpracovává mimo jiné i lávové kameny či říční perly, se může vedle standardních linií pochlubit i limitovanými edicemi vytvořenými ve spolupráci s předními českými návrhářkami (Mirka Talavašková, Lucie Koldová, Anna Steinnerová).

Grace´n´Glamour 8 Grace´n´Glamour 8 Grace´n´Glamour 8 Grace´n´Glamour 8 Grace´n´Glamour 8 Grace´n´Glamour 8 Grace´n´Glamour 8 Grace´n´Glamour 8

sobota 28. listopadu 2015 // 11-20.00 // Novoměstská radnice P1 // vstup ZDARMA

veškeré další informace najdete na gracenglamour.cz a oficiální FB události

foto: archiv grace´n´glamour, mooyyy.cz, donelle.cz – jan burgert