OGIVI – luxusní parfémy a bytové vůně

Hledáte-li něco extra pro svůj domov, pak byste při svých toulkách starou Prahou neměla vynechat butik Ogivi. Malý ráj pro vaše čichové buňky však nenabízí jen luxusní interiérové vůně v podobě vonných svíček, difuzérů a interiérových doplňků, ale také klasické parfémy pro ženy i pro muže, z nichž některé jsou v České republice k dostání pouze zde.

V butiku Ogivi, jenž byl v Maiselově ulici otevřen na jaře minulého roku, čekají na vaše odhalení desítky vůní od předních světových značek a návrhářů. K rozmazlení vašich smyslů zde mimo jiné najdete hollywoodské vonné svíčky Voluspa vyrobené z kokosového vosku, které si doma zapalují i takové star jako třeba Victoria Beckham nebo Scarlett Johansson, fashion svíčky Christian Lacroix či zcela jedinečné a dokonale půvabné Boules d´Ambre z Francie – ručně vyřezávané dřevěné koule, jež vyplňuje tuhá pryskyřice s intenzivní vůní vintage parfému Ambre 83 z 20.let minulého století (jedná se mimochodem o autorský projekt dua, které tvoří matka s dcerou). Své tělo pak můžete zahalit do některého z exklusivně nabízených parfémů, mezi kterými jednoznačně vyniká unikátní (unisex) parfémová řada Blood Concept z Itálie – niche parfémy inspirované krevními skupinami (A, B, AB a 0) a krevní plazmou (červená +MA a bílá +MA, která je jasným favoritem DONELLE), jež svádí dekadentní kovovou koncovkou a minimalistickými flakony.

OGIVI Praha OGIVI Praha OGIVI Praha OGIVI Praha OGIVI Praha OGIVI Praha OGIVI Praha OGIVI Praha OGIVI Praha OGIVI Praha OGIVI Praha OGIVI Praha OGIVI Praha OGIVI Praha OGIVI Praha OGIVI Praha OGIVI Praha OGIVI Praha OGIVI Praha

OGIVI // 11-19.00 // Maiselova 5 P1

veškeré další informace najdete na ogivi.cz

foto: donelle.cz – jesika stejskalova