Vyberte si levnou a zajímavou dovolenou a nachystejte si parádu

I když venku panuje podle kalendáře zima, mnohé z vás už přemýšlejí o letní dovolené v příštím roce. Rozhodně to není příliš brzy. Naopak, pokud si chcete všechno dobře promyslet, připravit a naplánovat nejlepší termín, je nyní ten správný čas.

shutterstock_79973056

Brána do Orientu

Pokud vás už známá letoviska omrzela a chcete zkusit něco s lehkým nádechem exotiky, vycestujte na dovolenku do Turecka, brány směřující do Orientu. Pokud si termín rezervujete a zaplatíte už nyní, můžete ušetřit až 23 % z celkové ceny zájezdu. To například při ceně 25 000 Kč po slevě činí uspořených cca 7000 Kč a to už je opravdu významný příspěvek do rodinného rozpočtu. Proč se ale vydat na dovolenou právě do Turecka? Co je na této zemi tak lákavého?

  • Především je zde teplo, klima velmi podobné Řecku, pokud s ním máte zkušenosti.
  • Egejské moře omývající severoturecké břehy je velmi teplé a čisté, a proto vhodné ke koupání.
  • Ceny jsou zde poměrně příznivé.
  • Najdete zde krásnou krajinu včetně velehor a velkého množství řek.

Chcete-li poznat jinou kulturu, budete zde mít ideální příležitost. Spojují se zde evropské a arabské vlivy, což je velmi zajímavé z hlediska poznávání.

Vyberte si kabelku podle svého vkusu

Co by to ale bylo za dovolenou, kdyby ve vašem zavazadle nebo přímo při ruce chyběla nějaká pěkná kabelka na procházky po městě a nákupy. Potřebujete něco, s čím se budete parádit. Pokud nemáte ve svém šatníku aktuálně žádnou novinku, obstarejte si stylovou kabelku podle svého vkusu. Určitě vás potěší, že výběr tvoří různé druhy od malé praktické ledvinky až po velké aktovky,

Vsaďte na koženou kvalitu

Jestliže nedáte dopustit na špičkovou kvalitu, potom proberte moderní kožené kabelky a sáhněte po jedné z nich. Jsou vyrobeny z pravé kůže a velmi praktické, vejdou se do nich i desky formátu A4. Dají se nosit i přes rameno.