Základní kosmetická výbava, aneb co by vám nemělo chybět?

Nejednu ženu postihne závislost v nakupování kosmetických přípravků, kterými si následně zahlcují poličky a díky neustále se rozšiřující nabídce ve finále ani nevědí, co s tím arsenálem mají dělat. Patříte i vy k ženám, které se v celé záplavě zkrášlujících přípravků nedokážou orientovat, ale i přesto neustále pořizujete nové a nové kousky, které vám jen dále ztěžují výběr? Pak si nenechte ujít dnešní článek. Představíme vám základní kosmetickou výbavu, která by vám rozhodně neměla chybět, ale se kterou si bohatě vystačíte. Bude-li mít v zásobě následující přípravky, pak není potřeba si pořizovat další. Jste připravena slyšet pravdu?

shutterstock_113001010

 • Pleťové mléko

  Kdo touží po čisté pleti, musí mít po ruce pleťové mléko nebo gel. Výběr produktu záleží na vašich preferencích. Je dobré čistící mléko používat jak ráno, tak i večer. Jedině tak dosáhnete dokonalého stavu vaší pleti.

 • Hydratační krém

  Dalším základním kamenem kosmetické výbavy je hydratační krém a to jak v nočním, tak i denním podání. Úkolem denního krému je dostatečně hydratovat, noční krém by měl vyživovat a regenerovat.

 • Antiperspirant

  Být neustále voňavá je pro každou cenu největším cílem. Ano, můžete se spolehnout na deodorant, ale ten vám neposkytne takovou ochranu proti pocení. Antiperspiranty vydrží daleko více a to i několik hodin. Proto i tento výrobek zahrňte do vaší základní kosmetické výbavy.

 • Parfém

  U vůně ještě chvíli zůstaneme. Je pravda, že jej s sebou nebudete nosit na turistickou výpravu, ovšem do práce, na společenské události nebo pracovní pohovory je kvalitní parfém nutností.

 • Lak na nehty

  Určitě po vás nikdo nechce, abyste měla každý den nalakované nehty, ale jsou příležitosti, u kterých jsou dokonale upravené ruce povinností. Není nic horšího, než když někomu podáte ruku s oloupaným lakem, fuj.