Specialista na AV techniku a akustiku na českém trhu

Potřebujete vybavit místnost kvalitní AV technikou? Plánujete si zařídit zvukové studio či produkční pracoviště nebo jen chcete pořádat kvalitní videokonference a online výuku a hledáte vhodnou firmu, která se vám postará o akustiku místnosti? Potom se můžete s klidem obrátit na společnost AVT Group, která patří mezi přední specialisty na AV techniku, akustiku a elektroakustiku na českém trhu. 

S jakými prostory si poradí?

AVT Group patří mezi velmi zkušenou společnost, která se nezalekne žádné místnosti. O tom svědčí i fakt, že se podílela na prostorové akustice vzducholodě Gulliver, kterou můžete vidět na střeše centra současného umění DOX v Praze. 

Mezi nejčastěji řešené prostory společnosti AVT Group patří: 

  1. Kulturní objekty – divadla, koncertní haly, víceúčelové sály, produkční pracoviště a další prostory
  2. Školská a vzdělávací zařízení – AV vybavení učeben, aul, laboratoří a dalších studijních prostor
  3. Administrativní budovy – zasedací místnosti, kongresové sály, videokonferenční místnosti apod.
  4. Sportovní objekty – sportovní haly, fotbalové stadiony, plavecké bazény a další objekty
  5. Veřejné objekty – letiště, nádraží, kavárny, nemocnice atd.

Optimální řešení pro váš projekt

Společnost AVT Group vám zajistí celý projekt od návrhu až po jeho realizaci, a to do nejmenšího detailu. Dokáží vybavit jakýkoliv prostor kvalitní AV technikou a zajistit kvalitní ozvučení místnosti. Mezi poskytované služby patří i servis používané techniky nebo likvidace staré techniky. V rámci akustiky se pak postará o měření akustiky, poskytnutí odborných posudků a konkrétní akustické řešení přímo na míru. Jde také o odborníka, který poskytuje služby v oblasti elektroakustiky.  Na společnost AVT Group se můžete obrátit i v případě, že potřebujete technický dozor při instalaci AV techniky anebo odbornou konzultaci. 

A proč si vybrat společnost AVT Group? 

Ve prospěch společnosti AVT Group mluví především bohaté zkušenosti. Za doby svého působení na českém trhu se podílela na široké škále projektů, čímž si získala v oblasti poskytování AV techniky a akustiky významné postavení. Klienty této společnosti se řadí například Česká televize, Prima, O2 aréna, Letiště Václava Havla, Univerzita Karlova, Vysoká škola ekonomická atd. Kromě toho společnost AVT Group disponuje týmem certifikovaných odborníků a využívá kvalitní prvky. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *